1892 р. Переможець британських відкритих турнірів з гольфу та забиття

Зміст:

Anonim

Британський Відкритий турнір 1892 року був турніром, який включав кілька важливих перших, одним з яких став перший відкритий трофей, який виграв аматор Гарольд Хілтон.

Факти швидкого турніру

• Переможець турніру: Гарольд Хілтон, 305
  • Дати проведені: 22-23 вересня 1892 року
  • Поле для гольфу: Muirfield
  • Відкритий номер: Це був 32-й раз, коли відбувся відкритий чемпіонат.

Записки про Британський відкритий 1892 рік

Британський Відкритий 1892 рік був місцем двох значних перших:

• Це був перший значущий турнір з гольфу, який проходив за чотири раунди з 18 лунок у кожному;
  • Це був перший Open, який грав на Мюрфілді.

Попередні відкриття (і більшість інших турнірів з інсультної епохи цієї епохи) були 36 лунками, зіграними за один день. Відкритий 1892 рік простягся до 72 лунок, які грали в чотири раунди протягом двох днів.

Муїрфілд, який все ще є частиною відкритого рота сьогодні, був абсолютно новим у 1892 році - він відкрився лише за дев'ять місяців до цього чемпіонату. Він був побудований Почесною компанією Едінбурзьких гольфістів, і Мюрфілд зайняв місце колишнього будинку компанії, 9-лункового Musselburgh Links, у Відкритому рота.

Переможцем став аматор Гарольд Хілтон. Це була перша з двох перемог Хілтона у Британській Откритій турнірі (він також виграв Британський Відкритий матч 1897 року). Він залишався аматором протягом усієї своєї гольф-кар'єри, вигравши також чотири британських аматорських та один аматорський чемпіонати США.

Хілтон була другою аматоркою, яка виграла Open.

Першим, хто це зробив - Джон Бал - був підбіг до Хілтона трьома ударами тут (зв'язали Сенді Стадо та Х'ю Кіркалді).

Ще один аматор, Горацій Хатчінсон, був лідером 36 лунок на 152, на сім ударів краще, ніж Хілтон. Але Хатчінсон піднявся до результатів 86 та 80 у останніх двох раундах. Тим часом Хілтон зафіксував найкращий результат турніру - 72 - у третьому раунді, щоб перейти на друге місце, один за м'ячем.

У фінальному раунді Хілтон зібрав ще один чудовий бал - 74, який завершив трійку балів, Стада та Кіркалді.

Результати 1892 британських турнірів з гольфу

Результати турніру з Гольфі Британії 1892 року, проведеного на Мюрфілді в місті Гуллан, Східний Лотіан, Шотландія (любитель):