1989 Майстер-турнір: Фалдо виграє своє перше

Зміст:

Anonim

Нік Фальдо виграв свій другий великий чемпіонат і перший Зелений піджак на Мастерсі 1989 року, вигравши плей-оф проти Скотта Хоха.

У фінальному раунді Фальдо виграв сильну лідерову позицію із 65-ма, що провів його повз Бен Креншо та Грега Нормана, який зв'язав третє місце, та Севе Баллестерос, який фінішував четвертим. Ці 65 зв'язали Фальдо на 5-ти парних рівнях з Хохом, який сам провів сильний фінальний раунд (69).

І Норман, і Креншо пропустили пташині шпаклівки на останньому отворі, який також поставив би їх у плей-оф.

Хох мав змогу закінчити плей-офф на першому додатковому отворі (10-му), стоячи над 2-футовим пташиним птутом, щоб виграти. Але він пропустив цей короткий путт і плей-оф перейшов у другу лунку (11-ту).

Заїзд Фальдо був диким, далеко праворуч від фарватера, і йому потрібна була вільна крапля далеко від стоку. Він вдарив 3-ю залізо до зеленого, за 25 футів від прапора, збираючи темряву. Зіткнувшись із власною пташиною путтою, щоб перемогти, Фальдо не пропустив, а чемпіонат Мастерс був його.

Фальдо був першим англійцем, який виграв "Майстрів". Він розпочав свій турнір з 68, один з лідерських позицій Лі Тревіно. Тревіно та Фальдо були зв'язані першими після другого раунду.

Погана погода змусила третій раунд закінчитися в неділю вранці, а Тревіно завершив 81, який випав із суперечки. Фальдо не поступився так краще, вистрілив у 77, який впав у ній за дев'яте місце.

Але Фальдо відскочив від того фінального 65-го раунду, який включав пташок на чотири з останніх шести лунок, включаючи 16-ту та 17-ю.

І, маючи допомогу від короткого пропуску плей-офф Хоха, він продовжив перемогу.

Коротка промах плей-офф Хоха стала однією з найвідоміших «чок» в історії гольфу.

Магістратура 1989 року

Результати турніру з гольфу «Мастерс» 1989 року, який відбувся в Національному гольф-клубі «Аугуста» 72-го року в місті Аугуста, штат Гара (x-win плей-оф)