2004 нам відкритий турнір з гольфу: goosen tops mickelson

Зміст:

Anonim

Ретьєф Гузен подолав складні умови для гольфу - а Філ Мікелсон - вигравши Відкритий чемпіонат США 2004 року, другу перемогу в цьому великому чемпіонаті південноафриканського гольфіста.

Швидкі шматочки

• Переможець: Ретьєф Гусен, 276; Забіг, Філ Мікельсон, 278
  • Дати: 17-20 червня 2004 року
  • Розташування: Гольф-клуб Shinnecock Hills в місті Shinnecock Hills, Нью-Йорк
  • Номер турніру: Це був 104-й раз, коли проводився US Open.

Як Гусен узяв трофей на Відкритому чемпіонаті США 2004 року

Умови жорстокого курсу в гольф-клубі Shinnecock Hills - це те, що багато хто пам’ятає про US Open 2004.

Ці жорстокі умови були не виною самого клубу, а поєднанням прагнення USGA до випробувальних умов - особливо для надзвичайно щільно скошеної зелені та дуже швидкої зеленої швидкості - із жорстким, дуже сухим вітром, який почав дути під час турніру. До фінального раунду багато зелені з'явилися на межі грабельності, і екологи почали поливати трохи зелені між ігровими групами.

Незалежно від умов, проте, всі гравці в гольф грають однаково. Протягом тижня гравців було багато скарг, особливо фінального раунду, але всі вони стикалися з тими ж проблемами. І ці питання допомогли привести до фінального раунду, в якому жоден гольфіст не пробив пар.

Ретіф Гузен розпочав цей фінальний раунд з 2-х тактової переваги над Ерні Елсом та Філом Мікельсоном, а Гусен закінчив день двотактною перемогою над Мікельсоном.

У фінальному раунді Елс зіграв 80, але Гусен і Мікельсон записали бали за 1-й за рівнем 71.

(Окрім Елса, іншими минулими чи майбутніми переможцями чемпіонату, які не змогли пробити 80 у фінальному раунді, були Серхіо Гарсія, Шон Міхель, Зак Джонсон, Тревор Іммельман та Том Кіт.)

Міккельсон, граючи одну групу перед Гусен, обрушився на 15-ту та 16-ту дірки, щоб взяти на себе команду в 1 такт. Але Гусен також пташив 16-ту, щоб зв'язати, а потім Міккельсон двічі виграв 17-ту.

Мікельсон мав п’ятифутовий пар на 17-му зеленому, але з трьох відстаней з цієї відстані.

Це була друга перемога Гусена на US Open та втретє, що Мікельсон закінчив як забіг. Раніше Гусен виграв US Open 2001.

Підсумкові бали на US Open 2004

Результати турніру з гольфу на Відкритому чемпіонаті США 2004 року, що відбувся у гольф-клубі «Shinnecock Hills» серед 70 років у місті Shinnecock Hills (штат Нью-Йорк)

Приходи та поїздки на US Open 2004

• Це був останній виступ на US Open чемпіоном 1992 Томом Кіте, а також його останній раз грав у будь-якому з чотирьох майорів. Він зробив розріз і фінішував на 57-му місці.
  • Реймонд Флойд, який виграв Відкритий чемпіонат США 1986 року на "Shinnecock Hills", також зробив свій фінальний старт US Open тут. Він пропустив розріз.
  • І 6-разовий головний переможець Нік Фальдо пропустив розріз у фінальному виступі на US Open.
  • Майбутні основні переможці Зак Джонсон та Бубба Ватсон зробили свої перші старти в будь-якому з найбільших спеціальностей. Джонсон фінішував 48-м, Уотсон пропустив розріз.