Підрахунок зимових олімпійських медалей 2010 року по країнах

Зміст:

Anonim

Зимові Олімпійські ігри 2010 року проходили у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада, з 12 по 28 лютого. Участь взяли понад 2600 спортсменів, а спортсмени з 26 різних країн виграли медалі. Сполучені Штати вийшли на перше місце в підрахунку медалей - загалом вигравши 37, в той час як країна-хазяїн Канада завоювала найбільше золото - 14.

Канада, США встановити рекорди

Цікаво, що Канада, нарешті, виграла медаль на Олімпійських іграх, на яких вона проходила, після того як була повністю відхилена від медалей на попередніх Олімпійських іграх, які вона проводила, у Калгарі у 1988 році та на Літніх Іграх у Монреалі у 1976 році.

І, роблячи це, Канада також побила рекорд за найбільші золоті медалі, виграні будь-якою країною на одній зимовій Олімпіаді. США також побили рекорд за найбільші медалі в цілому, здобуті нацією на одній зимовій Олімпіаді.

Деякі помітні американські спортсмени виділялися на Іграх. Шон Уайт заробив своє друге олімпійське золото поспіль на пів-трубі у Ванкувері, попередньо вигравши на змаганнях на Зимових іграх 2006 року в Турині, Італія. Боде Міллер виграв золоті, срібні та бронзові медалі в гірськолижному лижі, а команда США з хокею на льоду виборола срібну медаль на Іграх, прямо за Канадою, яка завоювала золото на Олімпійському турнірі.

Медальні зразки

За даними Міжнародних олімпійських комітетів, медалі мали деякі унікальні зразки:

"На (передній частині) олімпійські кільця (позначені) з рельєфом, що супроводжуються конструкціями аборигенів, взятими з роботи з орки, виготовленої лазером, і створюють враження додаткової текстури. На звороті, (є) офіційна назва Ігор в Англійська та французька мови, дві офіційні мови Канади та Олімпійський рух. Також є емблема Зимових Олімпійських ігор 2010 року та назва відповідних видів спорту та події ".

Крім того, вперше в олімпійській історії кожна медаль мала "унікальний дизайн", повідомляє Reuters. "Жодна дві медалі не схожі", - сказав Омер Арбел, художник у Ванкувері, який спільно розробляв медалі, розповів інформаційному агентству. "Оскільки історія кожного спортсмена абсолютно унікальна, ми відчували, що кожен спортсмен (повинен) забрати додому іншу медаль"

Медаль розраховується

Результати медалей у таблиці нижче відсортовані за рейтингом, країною, а за номерами золота, срібла та бронзи, що виграла кожна країна, а потім загальною кількістю медалей.