Anonim

Британський турнір Open Golf - один з чотирьох головних чемпіонатів чоловічого професійного гольфу. І це найдавніше, що датується 1860 роком. І так, для ваших стикерів там ми скажемо так: Правильна і правильна назва цього головного - «Відкритий чемпіонат». Ми в основному використовуємо British Open (і робимо більшість гольфістів у Північній Америці та багатьох за межами Великобританії) як спосіб розрізнити британські та американські відкриття та інші національні відкриття.

2019 Британський Відкритий

Граючи три години з місця, де він виріс, Ірландія Шейн Лоурі виграв Відкритий турнір Dunluce Links у Північній Ірландії в Гольф-клубі Royal Portrush. Лоурі взяв чотиритактний вихід у фінальний раунд, і його ніколи не було оскаржено. Він зіграв 1 на 72 у раунді 4, але розтягнув остаточну перевагу на шість ударів по другому Томі Флітвуду. Оцінки

Британський Відкритий 2018

Граючи в Carnoustie Golf Links, Франческо Молінарі став першим гольфістом з Італії, який виграв один із чотирьох головних чемпіонатів чоловічого гольфу. У фінальному раунді, в якому Джордан Шпієт і Тигр Вудс абодва тримали або розділяли лідерство в різні періоди, саме Молінарі, 69 якого підштовхнуло його до титулу. Молінарі фінішував у 8-ти до 276-х років. Це обмежило велику ділянку гольфу Молінарі, який наприкінці травня виграв чемпіонат BMW, головний на Європейському турі; потім, на початку липня, додали PGA Tour's Quicken Loans National. Повні оцінки

Попередні відкриті чемпіонати

Британські відкриті минулі чемпіони

Британський відкритий турнір відноситься до 1860 року, і ви можете побачити кожного чемпіона протягом багатьох років у цьому списку.

• Дивіться також: Плей-оф Британії

10 кращих гольфістів усіх часів на Британській Open

Хто знає - можливо, переможець цьогорічного турніру якийсь день з’явиться у цьому списку. На даний момент це найкращі гольфісти, які коли-небудь грали на Open.

Британський відкритий турнір з гольфу - факти, цифри, дрібниці

Британські відкриті рекорди

Цікавитеся про найстарших та наймолодших переможців? Рекорд турніру? Перегляньте деякі записи British Open.

FAQ щодо британських відкритих питань

Тут ми вирішуємо деякі найпоширеніші запитання, які нам задають про Open. Клацніть на посилання вище, щоб переглянути їх або виберіть одну з таких популярних записів:

• Чому трофей називають Клерет Глечик?
  • Які відкриті рахунки?
  • Хто наймолодший переможець Open?
  • У якого гольфіста найбільше перемог на Британській Откриті?

Британські відкриті поля для гольфу

Які посилання приймали відкритий чемпіонат? Ось перелік кожного поля для гольфу, яке використовується як місце для проведення чемпіонату.