Помітні олімпійські медалісти в одиночному та парному тенісі

Зміст:

Anonim

Теніс займає центральний етап кожні чотири роки на Олімпійських іграх, а гравці гри продовжують встановлювати всілякі рекорди на медальних подіумах. Можливо, ще цікавішими є розповіді про те, як ці олімпійські чемпіони з тенісу потрапляють на Ігри, щоб позмагатися за такі високі відзнаки. Вони наполегливо працюють і багато жертвують, щоб потрапити на перші місця цього виду спорту, який продовжує склеювати аудиторію на телевізорах по всьому світу.

Теніс на Олімпійських іграх

Спорт розвивався з моменту, коли вперше став змагальним видом спорту на Літніх Олімпійських іграх, що проходили в 1896 році в Афінах. Цікаво, що вона була частиною лінійки з перших Олімпійських ігор за винятком кількох десятиліть. Під час тієї першої олімпійської події в гру грали лише чоловіки. Сингли та парні єдині турніри. Лише у 1900 році жінкам було дозволено змагатись у одиночному заліку, а також у змішаному парі.

Сьогодні, коли ми бачимо тенісні матчі, що зачаровують аудиторію, ми можемо не знати, що так було не завжди. У період з 1928 по 1988 рік - так 60 років - це не був олімпійський вид спорту. Спорт був відновлений як олімпійський спорт з медалями у 1988 році. І з того часу він справді знявся.

Один з найпомітніших олімпійських чемпіонів з тенісу - Венера Вільямс. Вона завоювала чотири золоті медалі у спорті, а також одну срібну медаль. Поряд з Кетлін МакКайн Годфрі (яка нарізала одну золоту, дві срібні та дві бронзові), вони тримають рекорди за весь час отримання найбільшої медалі в грі. Серена Вільямс, сестра Венери, завоювала рекордні чотири золоті медалі у спорті. Що стосується олімпійських чемпіонів з тенісу серед чоловіків, Енді Мюррей також був у центрі уваги завоювання двох медалей в одиночних турнірах, включаючи золоту медаль в іграх 2016 року.

Того ж року Моніка Пуїг здобула медаль серед жінок в одиночному розряді. Сестри Вільямса разом із Мюрреєм мають найвищу кількість медалей.

Домінуючі гравці

Американці та британські гравці домінували у спорті; вісім американців та сім британських гравців виграли дві чи більше золотих медалей у тенісних турнірах на Олімпіаді. Вони не єдині країни, які здобули статус чемпіона у спорті - хоча інші країни, зокрема Франція, Іспанія, Росія та Південна Африка, також досягли високої честі.

На літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, Катерина Макарова та Олена Весніна виграли матч проти команди Швейцарії, до складу якої входили Мартіна Хінгіс та Тімея Бачіншскі, і зайняли золоту медаль у жіночому парному розряді. Беттані Маттек-Сендс та Джек Сок із Сполучених Штатів виграли Венера Вільямса та Радєєва Рама на подіумі змішаних парних пар.