Огляд подій жіночих олімпійців 1936 р

Зміст:

Anonim

Спортсменки з легкої атлетики на Олімпіадах 1936 року змагалися в тих же шести змаганнях, що і на Іграх 1932 року. У фіналі Олімпіади до Другої світової війни, який відбувся в Берліні, німці-господарі завоювали дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі, а американці виграли дві події.

100 метрів

Американка Хелен Стівенс зайняла ранню оцінку на змаганнях серед жінок на 100 метрів, вигравши другу чвертьфінальну спеку за 11, 4 секунди. Її час знаходився в межах існуючих світових рекордів, але 2, 9 метра в секунду задній вітер зробив її непридатною для врахування світових рекордів. Вона очолила світову марку вдруге, вигравши свій півфінал за 11, 5 секунд, але вітер на 2, 4 милі / год знову завадив їй переписати книги рекордів. Потім послідовний Стівенс пробіг 11, 5 у фіналі, підтримуваний вітром 3, 5 миль / год. Знову ж таки, вона пропустила світову марку, але заробила золоту олімпійську медаль. Станіслава Валасевич - золота медалістка 1932 року, підняла США, але знову бігла за рідну Польщу - посіла друге місце, а німецька Кет Краусс - третьою.

80-метрова перешкода

Американка Сімона Шаллер та британська фіалка Фіолет Вебб були найшвидшими жінками на забігах із 80-метрових перешкод із 11, 8 секунди за штуку. Однак незвично жодна жінка не потрапила до фіналу, оскільки Вебб у першому півфіналі зайняв п’яте місце (лише троє кращих кваліфікувались у фіналі), а Шаллер посів четверте місце у другому півфіналі. Італійка Ондіна Валья стала найшвидшим півфіналістом, фінішувавши за вітром 11, 6 секунди. Тоді Валла перемогла трьох конкурентів, щоб виграти фінал, в якому всім чотирьом жінкам було зараховано офіційний час 11, 7. Після чиновників ознайомилися з фотографіями фінішу, срібна медаль отримала німецька Анні Стюер, а бронзову здобула канадка Бетті Тейлор.

Реле 4 х 100 метрів

Німеччина віддала перевагу перемозі самотній жіночій естафеті і продемонструвала свою здатність, побивши світовий рекорд у другій кваліфікаційній спеці, вигравши гонку за 46, 4 секунди. Сполучені Штати перемогли в першій спеці в 47, 1. Німці провели через три ноги фіналу, але невдача естафети на останній нозі виключила їх із змагань. Американці скористалися помилкою, щоб взяти золоту медаль, переступивши лінію за 46, 9 секунди. Великобританія була другою, а Канада - третьою. Гарріет Бланд запустила відкриття для США, а за нею - Аннетт Роджерс, єдине перемогу з перемоглої американської команди 4 х 100 з Олімпіади 1932 року. Стівенс побігла якорну ногу, щоб завоювати свою другу золоту медаль Ігор. Але великою історією для США стала Бетті Робінсон, золота медалістка 1928 року у прямій 100. Робінсон був важко поранений у катастрофі літака 1931 року і більше 100-метрового старту не міг присісти. Але вона все-таки могла спринтувати і здобула свою другу золоту олімпійську медаль, запустивши третю ногу в естафеті 4 х 100.

Стрибок у висоту

Всього троє з 17 конкурентів з високої стрибки пробігли 1, 60 метра (5 футів, 3 дюйми). Великобританія Дороті Одам була єдиною, яка зробила це з першої спроби, і за сучасними правилами зворотного звороту здобула б золоту медаль. Однак, згідно з правилами 1936 року, трьом жінкам довелося змагатись у стрибку, після того як жодна не змогла очистити наступну висоту. У стрибку Одам знову переграв 1, 60, але це було добре лише для срібної медалі, коли угорський Іболя Цсак очистив 1, 62 / 5-3¾. Срібну медаль взяла німецька Ельфріде Каун.

Обговорити кинути

Тринадцять кидачів були ліквідовані після трьох раундів, залишивши кращих шістьох з трьома додатковими кидками за штуку. Однак медалі були вирішені вже в першому турі. Діючий рекордсмен з Німеччини Гізела Мауермайєр із Німеччини розв'язала кидок у відкритому раунді розміром 47, 63 / 156-3, який піднявся, щоб завоювати золоту медаль. Ядвіга Вайс з Польщі - бронзова призерка 1932 року - та німецька Паула Молленхауер після першого туру відповідно вистояли на другому та третьому місцях. Незважаючи на те, що обидва покращилися в наступних раундах, медальне заліку залишалось однаковим протягом усього змагання.

Джавелін

Як і в дискусіях, усі шість жінок - із 14-ти полів - були ліквідовані після трьох раундів. Четвертий раунд 1932 року очолив бронзовий призер Тіллі Флейшер, а за ним - німецька Луїза Крюгер і польська Марія Кваснєвська. Лише Флейшер покращився у фінальних трьох раундах, взявши золото з кидком 45, 18 / 148-2 у п’ятому раунді. Крюгер і Квасневська трималися відповідно до срібної та бронзової медалей.